10 Obwodowych Komisji Wyborczych, zlokalizowanych na terenie gminy Świdnica jest gotowych do przeprowadzenia wyborów samorządowych, zarządzonych przez Prezesa Rady Ministrów na dzień 21 października 2018 r. Głosowanie w lokalach odbywać się będzie w godz. 7-21.
Numer obwodu głosowania
|
Granice obwodu głosowania
|
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej
|
1
|
Burkatów, Bystrzyca Dolna,
Bystrzyca Górna, Lubachów, Modliszów
|
Świetlica wiejska, Bystrzyca Górna 23,
tel. 74 850 99 31
|
2
|
Gogołów, Jagodnik, Miłochów
|
Świetlica wiejska, Gogołów 1,
tel. 730 606 317
|
3
|
Boleścin, Grodziszcze, Krzczonów, Krzyżowa, Wieruszów
|
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Grodziszcze 63A, tel. 74 850 11 56, Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
|
4
|
Lutomia Dolna, Lutomia Górna, Lutomia Mała, Stachowice, Stachowiczki
|
Szkoła Podstawowa, Lutomia Dolna 12, tel. 74 850 29 68, Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
|
5
|
Mokrzeszów
|
Świetlica wiejska, Mokrzeszów 107,
tel. 792 853 239
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
|
6
|
Bojanice, Jakubów, Makowice, Opoczka
|
Świetlica wiejska, Opoczka 30,
tel. 608 366 267
|
7
|
Pszenno
|
Świetlica wiejska, Pszenno ul. Wrocławska 1,tel 74 851 95 40
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
|
8
|
Słotwina
|
Świetlica wiejska, Słotwina 36,
tel. 74 852 65 00
|
9
|
Niegoszów, Panków, Sulisławice, Wilków, Wiśniowa, Zawiszów
|
Świetlica wiejska, Wilków 32,
tel. 74 851 94 33
|
10
|
Komorów, Pogorzała, Witoszów Dolny, Witoszów Górny
|
Szkoła Podstawowa im. Ludwiki Wawrzyńskiej,
Witoszów Dolny 59-60, tel. 74 856 98 48
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
|
Głosowanie w lokalach wyborczych odbywać się będzie w dniu 21 października 2018 r. (niedziela)
od godz. 7.00 do godz. 21.00
Numer okręgu wyborczego
|
Granice okręgu wyborczego
|
Liczba radnych wybieranych
w okręgu
|
1
|
Sołectwa: Niegoszów, Panków, Sulisławice, Wilków, Wiśniowa, Zawiszów
|
1
|
2
|
Sołectwo Pszenno, ulice: Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Fabryczna, Jesienna, Kolejowa, Kościelna, Krótka, Kwiatowa, Letnia, Makowa, Nadbrzeżna, Pogodna, Rolnicza, Słoneczna, Świdnicka, Wiosenna, Zacisze, Malinowa
|
1
|
3
|
Sołectwo Pszenno, ulice: Akacjowa, Daleka, Długa, Działkowa, Plac Witosa, Szkolna, Wrocławska, Wrzosowa, Zielona
|
1
|
4
|
Sołectwa: Gogołów, Jagodnik, Miłochów
|
1
|
5
|
Sołectwa: Boleścin, Krzczonów
|
1
|
6
|
Sołectwa: Grodziszcze, Krzyżowa, Wieruszów
|
1
|
7
|
Sołectwa: Bojanice, Jakubów, Makowice, Opoczka
|
1
|
8
|
Sołectwo: Lutomia Dolna, Lutomia Mała, Stachowiczki Sołectwo: Stachowice
|
1
|
9
|
Sołectwo: Lutomia Górna
|
1
|
10
|
Sołectwa: Burkatów, Bystrzyca Dolna
|
1
|
11
|
Sołectwa: Bystrzyca Górna, Lubachów, Modliszów
|
1
|
12
|
Sołectwo: Witoszów Dolny
|
1
|
13
|
Sołectwa: Komorów, Pogorzała, Witoszów Górny
|
1
|
14
|
Sołectwo: Mokrzeszów
|
1
|
15
|
Sołectwo: Słotwina
|
1
|
ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW
W wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 21 października 2018 r.
Środek transportu BUS nr 4
Miejscowość: BOLEŚCIN
DOWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Dowóz do Obwodowej Komisji Wyborczej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Przystanek autobusowy skrzyżowanie
|
Kom. Wyb. Nr 3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grodziszczu 63 A
|
2
|
11.55 i 15.05
|
ODWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Odwóz do Boleścina
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Kom. Wyb. Nr 3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grodziszczu
63 A
|
Przystanek autobusowy skrzyżowanie
|
2
|
12.25 i 15.40
|
Środek transportu BUS nr 3
Miejscowość: BOJANICE
DOWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Dowóz do Obwodowej Komisji Wyborczej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Przystanek na krzyżówce i przystanki w stronę Opoczki
|
Kom. Wyb. Nr 6 Świetlica Wiejska w Opoczce 30
|
2
|
11.30 i 15.15
|
ODWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Odwóz do Makowic
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Kom. Wyb. Nr 6 Świetlica Wiejska w Opoczce 30
|
Przystanek na krzyżówce i przystanki w stronę Opoczki
|
2
|
12.10 i 15.55
|
Środek transportu BUS nr 1
Miejscowość: BURKATÓW
DOWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Dowóz do Obwodowej Komisji Wyborczej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Przystanek autobusowy przy pawilonie G.S.
|
Kom. Wyb. Nr 1 Świetlica Wiejska w Bystrzycy Górnej 23
|
2
|
10.55 i 16.30
|
ODWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Odwóz do Burkatowa
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Kom. Wyb. Nr 1
Świetlica Wiejska
w Bystrzycy Górnej 23
|
Przystanek autobusowy przy pawilonie G.S.
|
2
|
11.30 i 17.05
|
Środek transportu BUS nr 1
Miejscowość: BYSTRZYCA DOLNA
DOWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Dowóz do Obwodowej Komisji Wyborczej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
1) Przystanek przy Świetlicy Wiejskiej
2) Przystanek przy kościele
|
Kom. Wyb. Nr 1 Świetlica Wiejska w Bystrzycy Górnej 23
|
2
|
10.50 i 16.25
|
ODWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Odwóz do Bystrzyca Dolna
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Kom. Wyb. Nr 1 Świetlica Wiejska w Bystrzycy
Górnej 23
|
1) Przystanek przy Świetlicy Wiejskiej
2) Przystanek przy kościele
|
2
|
11.30 i 17.05
|
Środek transportu BUS nr 2
Miejscowość: JAGODNIK
DOWÓZ
ODWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Odwóz do Jagodnika
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Kom. Wyb. Nr 2 Świetlica Wiejska w Gogołowie 1
|
Przystanek autobusowy – pętla
Przystanek w kierunku Miłochowa
|
2
|
9.50 i 15.35
|
Środek transportu BUS nr 3
Miejscowość: JAKUBÓW
DOWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Dowóz do Obwodowej Komisji Wyborczej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Jakubów – centrum wsi
|
Kom. Wyb. Nr 6 Świetlica Wiejska w Opoczce 30
|
2
|
11.15 i 15.00
|
ODWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Odwóz do Jakubowa
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Kom. Wyb. Nr 6 Świetlica Wiejska w Opoczce 30
|
Jakubów – centrum wsi
|
2
|
11.45 i 15.30
|
Środek transportu BUS nr 1
Miejscowość: KOMORÓW
DOWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Dowóz do Obwodowej Komisji Wyborczej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
1) Przystanek autobusowy – w środku wsi-zatoka
2) Osiedle Arkadia
|
Kom. Wyb. Nr 10
Szkoła Podstawowa im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Witoszowie Dolnym 59-60
|
2
|
9.25 i 15.25
9.30 i 15.30
|
ODWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Odwóz do Komorowa
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Kom. Wyb. Nr 10
Szkoła Podstawowa im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Witoszowie Dolnym 59-60
|
1) Przystanek autobusowy – w środku wsi-zatoka
2) Osiedle Arkadia
|
2
|
10.05 i 16.05
10.05 i 16.05
|
Środek transportu BUS nr 4
Miejscowość: KRZCZONÓW
DOWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Dowóz do Obwodowej Komisji Wyborczej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Przystanki autobusowe
|
Kom. Wyb. Nr 3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grodziszczu 63 A
|
2
|
11.50 i 15.00
|
ODWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Odwóz do Krzczonowa
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Kom. Wyb. Nr 3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grodziszczu
63 A
|
Przystanki autobusowe
|
2
|
12.25 i 15.40
|
Środek transportu BUS nr 4
Miejscowość: KRZYŻOWA
DOWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Dowóz do Obwodowej Komisji Wyborczej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Przystanek autobusowy – obok pałacu
|
Kom. Wyb. Nr 3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grodziszczu 63 A
|
2
|
10.45 i 16.15
|
ODWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Odwóz do Krzyżowej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Kom. Wyb. Nr 3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grodziszczu
63 A
|
Przystanek autobusowy – obok pałacu
|
2
|
11.20 i 16.45
|
Środek transportu BUS nr 1
Miejscowość: LUBACHÓW
DOWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Dowóz do Obwodowej Komisji Wyborczej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Skrzyżowanie dróg Zagórze-Modliszów-Świdnica
|
Kom. Wyb. Nr 1 Świetlica Wiejska w Bystrzycy Górnej 23
|
2
|
11.25 i 17.00
|
ODWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Odwóz do Lubachowa
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Kom. Wyb. Nr 1 Świetlica Wiejska w Bystrzycy Górnej 23
|
Skrzyżowanie dróg Zagórze-Modliszów-Świdnica
|
2
|
12.00 i 17.35
|
Miejscowość: LUTOMIA GÓRNA
DOWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Dowóz do Obwodowej Komisji Wyborczej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Przystanki autobusowe tj. Przystanki MPK
|
Kom. Wyb. Nr 4
Szkoła Podstawowa w Lutomi Dolnej 12
|
2
|
9.50 i 16.20
|
ODWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Odwóz do Lutomi Górnej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Kom. Wyb. Nr 4
Szkoła Podstawowa w Lutomi Dolnej 12
|
Przystanki autobusowe tj. Przystanki MPK
|
2
|
10.20 i 16.50
|
Miejscowość: LUTOMIA MAŁA
DOWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Dowóz do Obwodowej Komisji Wyborczej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Pętla autobusowa
|
Kom. Wyb. Nr 4
Szkoła Podstawowa w Lutomi Dolnej 12
|
2
|
10.15 i 16.45
|
ODWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Odwóz do Lutomi Małej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Kom. Wyb. Nr 4
Szkoła Podstawowa w Lutomi Dolnej 12
|
Pętla autobusowa
|
2
|
10.45 i 17.15
|
Miejscowość: MAKOWICE
DOWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Dowóz do Obwodowej Komisji Wyborczej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Plac przy posesji PGR
|
Kom. Wyb. Nr 6 Świetlica Wiejska w Opoczce 30
|
2
|
11.40 i 15.20
|
ODWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Odwóz do Opoczka
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Kom. Wyb. Nr 6 Świetlica Wiejska w Opoczce 30
|
Plac przy posesji PGR
|
2
|
12.10 i 15.55
|
Miejscowość: MIŁOCHÓW
DOWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Dowóz do Obwodowej Komisji Wyborczej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Przystanek autobusowy w środku wsi
|
Kom. Wyb. Nr 2 Świetlica Wiejska w Gogołowie 1
|
2
|
9.20 i 15.05
|
ODWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Odwóz do Miłochowa
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Kom. Wyb. Nr 2 Ś wietlica Wiejska w Gogołowie 1
|
Przystanek autobusowy w środku wsi
|
2
|
9.50 i 15.35
|
Środek transportu BUS nr 1
Miejscowość: MODLISZÓW, ZŁOTY LAS
DOWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Dowóz do Obwodowej Komisji Wyborczej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Modliszów - Przystanek autobusowy przy skrzyżowaniu
Złoty Las – przy Hotelu
|
Kom. Wyb. Nr 1 Świetlica Wiejska w Bystrzycy Górnej 23
|
2
|
11.15 i 16.50
11.20 i 16.55
|
ODWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Odwóz do Modliszowa
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Kom. Wyb. Nr 1 Świetlica Wiejska w Bystrzycy Górnej 23
|
Modliszów - Przystanek autobusowy przy skrzyżowaniu
Złoty Las – przy Hotelu
|
2
|
12.00 i 17.35
12.00 i 17.35
|
Środek transportu: BUS nr 2
Miejscowość: NIEGOSZÓW
DOWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Dowóz do Obwodowej Komisji Wyborczej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Przystanek autobusowy przy wjeździe na teren wsi
|
Kom. Wyb. Nr 9 Świetlica Wiejska w Wilkowie 32
|
2
|
10.50 i 16.35
|
ODWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Dowóz do Obwodowej Komisji Wyborczej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Kom. Wyb. Nr 9 Świetlica Wiejska w Wilkowie 32
|
Przystanek autobusowy przy wjeździe na teren wsi
|
2
|
11.20 i 17.05
|
Środek transportu: BUS nr 2
Miejscowość: PANKÓW
DOWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Dowóz do Obwodowej Komisji Wyborczej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Przystanek autobusowy - pętla
|
Kom. Wyb. Nr 9 Świetlica Wiejska w Wilkowie 32
|
2
|
10.45 i 16.30
|
ODWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Odwóz do Pankowa
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Kom. Wyb. Nr 9
Świetlica Wiejska w
Wilkowie 32
|
Przystanek autobusowy - pętla
|
2
|
11.20 i 17.05
|
Środek transportu BUS nr 1
Miejscowość: POGORZAŁA, WITOSZÓW GÓRNY
DOWÓZ
Miejscowość
|
Miejsce zbiórki
|
Dowóz do Obwodowej Komisji Wyborczej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Pogorzała
Witoszów Górny
|
1) Przystanek autobusowy – pętla.
2) Przystanki w stronę Świdnicy
1) Przystanek autobusowy – koło dawnego ośrodka zdrowia
|
Kom. Wyb. Nr 10 Szkoła Podstawowa im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Witoszowie Dolnym 59-60
|
2
|
9.00 i 15.00
9.05 i 15.05
|
ODWÓZ
Miejscowość
|
Miejsce zbiórki
|
Odwóz
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Witoszów Górny
Pogorzała
|
Kom. Wyb. Nr 10 Szkoła Podstawowa im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Witoszowie Dolnym 59-60
|
1) Przystanek autobusowy – koło dawnego ośrodka zdrowia
1) Przystanki w stronę Wałbrzycha
2) Przystanek autobusowy – pętla.
|
2
|
9.40 i 15.40
9.40 i 15.40
|
Środek transportu BUS nr 3
Miejscowość: STACHOWICE
DOWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Dowóz do Obwodowej Komisji Wyborczej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Pętla autobusowa
|
Kom. Wyb. Nr 4 Szkoła Podstawowa w Lutomi Dolnej 12
|
2
|
10.05 i 16.35
|
ODWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Odwóz do Stachowice
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Kom. Wyb. Nr 4 Szkoła Podstawowa w Lutomi Dolnej 12
|
Pętla autobusowa
|
2
|
10.45 i 17.15
|
Środek transportu: BUS nr 2
Miejscowość: SULISŁAWICE
DOWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Dowóz do Obwodowej Komisji Wyborczej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Przystanek autobusowy
|
Kom. Wyb. Nr 9 Świetlica Wiejska w Wilkowie 32
|
2
|
10.35 i 16.20
|
ODWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Odwóz do Sulisławic
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Kom. Wyb. Nr 9
Świetlica Wiejska
w Wilkowie 32
|
Przystanek autobusowy
|
2
|
11.20 i 17.05
|
Środek transportu BUS nr 4
Miejscowość: WIERUSZÓW
DOWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Dowóz do Obwodowej Komisji Wyborczej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Przystanek autobusowy - pętla
|
Kom. Wyb. Nr 3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grodziszczu 63 A
|
2
|
10.40 i 16.10
|
ODWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Odwóz do Wieruszowa
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Kom. Wyb. Nr 3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grodziszczu 63 A
|
Przystanek autobusowy - pętla
|
2
|
11.20 i 16.45
|
Środek transportu: BUS nr 2
Miejscowość: WIŚNIOWA
DOWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Dowóz do Obwodowej Komisji Wyborczej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Przystanek autobusowy
|
Kom. Wyb. Nr 9 Świetlica Wiejska w Wilkowie 32
|
2
|
10.40 i 16.25
|
ODWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Odwóz do Wiśniowej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Kom. Wyb. Nr 9
Świetlica Wiejska
w Wilkowie 32
|
Przystanek autobusowy
|
2
|
11.20 i 17.05
|
Środek transportu: BUS nr 2
Miejscowość: ZAWISZÓW
DOWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Dowóz do Obwodowej Komisji Wyborczej
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Plac - PGR
|
Kom. Wyb. Nr 9 Świetlica Wiejska w Wilkowie 32
|
2
|
10.30 i 16.15
|
ODWÓZ
Miejsce zbiórki
|
Odwóz do Zawiszowa
|
Ilość kursów
|
Godziny odjazdu
|
Kom. Wyb. Nr 9 Świetlica Wiejska w Wilkowie 32
|
Plac - PGR
|
2
|
11.20 i 17.05
|
|