spacer
Strona startowaAktualnościTelefony, adresy, e-mailePoniedziałek,  6 KwietniaImieniny obchodzą:  Celestyn, Wilhelm  
MENU
Mapa witryny
Archiwum wiadomości
Nowości na stronie
Warto odwiedzić
miasta partnerskie:

Lampertheim
Maldegem
 
Związek Gmin Wiejskich RP
Witryna Wiejska
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Ludowe Zespoły Sportowe
Europejski Fundusz Społeczny
Sektorowy Program Operacyjny
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Urząd Zamówień Publicznych
GUS - Bank Danych Regionalnych
Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Urząd Marszałkowski woj. dolnośląskiego
Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Starostwo Powiatowe w Świdnicy
Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy
Zielona Linia - Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia

 

Przewodnik o miejscach pomocy i wsparcia dla mieszkańców powiatu świdnickiego PDF
Unijne pożyczki dla przedsiębiorstw - ulotka
Szukasz pracy? Centrum Wspierania Przedsiębiorczości
Baner strony www.biznesowy-poradnik.pl
Stowarzyszenie Szlakiem Granitu
Budowa drogi powiatowej 3396d - film
spacer
Gmina Świdnica arrow Sport arrow Komunikaty arrow KOMUNIKAT KOŃCOWY DOLNOŚLĄSKIEGO OTWARTEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
KOMUNIKAT KOŃCOWY DOLNOŚLĄSKIEGO OTWARTEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH PDF Drukuj E-mail
28 listopada 2007

KOMUNIKAT KOŃCOWY

DOLNOŚLĄSKIEGO OTWARTEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO

OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

 

W dniu 27 listopada 2007 roku w świetlicy wiejskiej w Bystrzycy Górnej odbył się IX Otwarty Turniej Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych. Organizatorami turnieju byli:

- Zespół Placówek Specjalnych w Bystrzycy Górnej,

- Powiatowe Zrzeszenie LZS w Świdnicy,

- GLKS Świdnica

Impreza była dofinansowana ze środków Starostwa Powiatowego w Świdnicy.

W zawodach wystartowało łącznie 70 zawodniczek i zawodników z jedenastu szkól i ośrodków specjalnych. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale oraz nagrody rzeczowe. W punktacji zespołowej wręczono pamiątkowe dyplomy oraz puchary. Wszyscy uczestnicy otrzymali posiłek oraz napoje.

 

WYNIKI KOŃCOWE TURNIEJU

 

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA / OŚRODEK

 

 

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1992 I MŁODSZE

 

1

MIKONOWICZ KATARZYNA

POLANICA

2

KRAWCZYK BEATA

PIŁAWA GRN

3

HOFMANN SAMANTA

POLANICA

4

DUŹ JOANNA

BIELAWA

5-6

PIETRYKOWSKA DANUTA

PIŁAWA GRN

DŁUGOSZ IABELA

BIELAWA

7-8

ŻMUDA ANNA

NOWE SIODŁO

STARCZEWSKA KAROLINA

ŚWIDNICA

9-12

SURNIK KATARZYNA

ŚWIDNICA

WIŚNIEWSKA KLAUDIA

NOWE SIODŁO

KOPEĆ MAŁGORZATA

STRZEGOM

CHYCIŃSKA IWONA

BYSTRZYCA GRN

 

CHŁOPCY ROCZNIK 1992 I MŁODSI

 

1

OCHMAN TOMASZ

BIELAWA

2

KRUPA PIOTR

BIELAWA

3

PISKORSKI DANIEL

ŚRODA ŚL.

4

SPRAWKA DAMIAN

WAŁBRZYCH

5-6

MATEJEWICZ IRENEUSZ

NOWE SIODŁO

KACICA PATRYK

WAŁBRZYCH

7-8

KWIATKOWSKI TOMASZ

BYSTRZYCA GRN

STALIŃSKI PIOTR

PIŁAWA GRN

9-12

KIZŁO ŁUKASZ

POLANICA

KONDRAT  ŁUKASZ

NOWE SIODŁO

BRODOWSKI PAWEŁ

PIŁAWA GRN

KĘSKIEWICZ ADAM

POLANICA

13-16

ŁUC KRZYSZTOF

STRZEGOM

RUBASZEWSKI MATEUSZ

POLANICA

JASZOWSKI JAROSŁAW

STRZEGOM

PIORUN DANIEL

ŚWIDNICA

17-18

SZCZEPANIAK ZENON

ŚWIDNICA

KARPETA KRZYSZTOF

ŚRODA ŚL.

 

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1991 I STARSZE

 

1

SZNERCH JUSTYNA

ŚRODA ŚL.

2

BORATYN JUDYTA

ŚWIEBODZICE

3

FURMAN EWA

BYSTRZYCA GRN

4

WITOWSKA EWELINA

NOWE SIODŁO

5-6

NALEWKA MARTA

PIŁAWA GRN

MOTYKA AGATA

PIŁAWA GRN

7-8

KUŁACZ IZABELA

WAŁBRZYCH

SIWAK PAULINA

ŚRODA ŚL.

9-12

PISAREK AGNIESZKA

ZĄBKOWICE

GAJAK JUSTYNA

ZĄBKOWICE

MAJEWSKA JOANNA

ŚWIDNICA

KONDEJ AGNIESZKA

BYSTRZYCA GRN

13-14

MAZIARZ ANNA

STRZEGOM

WÓJTOWICZ KAMILA

BIELAWA

 

CHŁOPCY ROCZNIK 1991 I STARSI

 

1

BRZOZA DAMIAN

ŚRODA ŚL.

2

MIRGA MARCIN

ŚWIEBODZICE

3

MUSZALSKI KRZYSZTOF

BYSTRZYCA GRN

4

SAŁAPATEK PRZEMEK

BYSTRZYCA GRN

5-6

WOLSZA DANIEL

POLANICA

KRUPA SEBASTIAN

BIELAWA

7-8

KULPIŃSKI RAFAŁ

ŚRODA ŚL.

FAJT PAWEŁ

ZĄBKOWICE

9-12

ŻDANOWSKI ŁUKASZ

ZĄBKOWICE

GAN RADOSŁAW

NOWE SIODŁO

WAJDA DAMIAN

ŚWIDNICA

FOLTYN PAWEŁ

PIŁAWA GRN

13-16

WSZOŁEK JAKUB

STRZEGOM

SURMAJ DARIUSZ

ŚWIEBODZICE

RADOMY MARIUSZ

BIELAWA

GŁUSZCZAK MARIUSZ

STRZEGOM

17-22

BARAN TOMASZ

ŚWIDNICA

LIS DAWID

PIŁAWA GRN

WIŚNIEWSKI KAMIL

WAŁBRZYCH

KIELISZEK RAFAŁ

NOWE SIODŁO

ŁANKIEWICZ MARCIN

POLANICA

WÓJCIK TOMASZ

WAŁBRZYCH

 

PUNKTACJA SZKÓŁ I OŚRODKÓW

 

MIEJSCE

SZKOŁA/OŚRODEK

PUNKTY

 

1

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W BIELAWIE

104

2

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W ŚRODZIE ŚL.

93,5

3

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWACZY W  PIŁAWIE GRN

90,5

4

ZESPÓŁ PLACÓWEK SPECJALNYCH W BYSTRZYCY GÓRNEJ

87,5

5

ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W POLANICY ZDRÓJ

83

6

OŚRODEK SZKOLNO – WYCHOWAWCZY DLA GŁUCHYCH W NOWYM SIODLE

82

7

ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W WAŁBRZYCHU

 

59

8

POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ (SP NR 7 )

W ŚWIDNICY

56,5

9

POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ (SP NR 7)

W STRZEGOMIU

51

10

POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ (GIMNAZJUM)

W ŚWIEBODZICACH

48,5

11

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO – WYCHOWAWCZY W ZĄBKOWICACH ŚL.

45

       

 

 
spacer
(C) 2020 Oficjalna strona Urzędu Gminy w Świdnicy

UWAGA! Strona używa cookies > Polityka prywatności serwisu

Urząd Gminy Świdnica, ul. B.Głowackiego 4, 58-100 Świdnica
NIP: 884-10-08-599 REGON: 000544674
Telefon: (+48) 74 852-12-26, 852-24-88, 852-30-67, 852-33-98
e-Mail: urzad@gmina.swidnica.pl
spacer
StrzegomŻarówDobromierzJaworzyna l.ŚwiebodziceMarcinowiceMiasto ŚwidnicaGmina Świdnica