spacer
Strona startowaAktualnościTelefony, adresy, e-maileWtorek,  22 SierpniaImieniny obchodzą:  Cezary, Maria  
MENU
Mapa witryny
Archiwum wiadomości
Nowości na stronie
Warto odwiedzić
miasta partnerskie:

Lampertheim
Maldegem
 
Związek Gmin Wiejskich RP
Witryna Wiejska
Agencja Nieruchomości Rolnych
Ludowe Zespoły Sportowe
Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego
Wydział Funduszy Europ. i Polityki Region.
Europejski Fundusz Społeczny
Sektorowy Program Operacyjny
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Urząd Zamówień Publicznych
GUS - Bank Danych Regionalnych
Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Urząd Marszałkowski woj. dolnośląskiego
Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Starostwo Powiatowe w Świdnicy
Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy
Baza firm i instytucji INFO-NET
Zielona Linia - Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia

 

Przewodnik o miejscach pomocy i wsparcia dla mieszkańców powiatu świdnickiego PDF
Unijne pożyczki dla przedsiębiorstw - ulotka
Szukasz pracy? Centrum Wspierania Przedsiębiorczości
Baner strony www.biznesowy-poradnik.pl
Stowarzyszenie Szlakiem Granitu
Budowa drogi powiatowej 3396d - film
spacer
Gmina Świdnica arrow Honorowi Obywatele arrow Zasłużeni dla Gminy
Zasłużeni dla Gminy Świdnica PDF Drukuj E-mail

 

  Statuetka: Zasłużony Dla Gminy Świdnica

 

 
 
 

 

Lp. Imię i nazwisko Nadany tytuł Uchwała nr
1 Cecylia Pączek „Zasłużona dla Gminy Świdnica” LXI/587/2002
z dn. 26.09.2002 r.
2 Zdzisław Kurzeja „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXI/588/2002
z dn. 26.09.2002 r.
3 Kazimierz Skrzypek „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXI/589/2002
z dn. 26.09.2002 r.
4 Józef Wolak „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXI/590/2002
z dn. 26.09.2002 r.
5 Marian Foryś „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXI/591/2002
z dn. 26.09.2002 r.
6 Stanisław Grzechynia „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXI/592/2002
z dn. 26.09.2002 r.
7 Regina Adamska „Zasłużona dla Gminy Świdnica” LXI/593/2002
z dn. 26.09.2002 r.
8 Stefania Kudzia „Zasłużona dla Gminy Świdnica” LXI/594/2002
z dn. 26.09.2002 r.
9 Henryk Siwiec „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXI/595/2002
z dn. 26.09.2002 r.
10 Irena Tyc „Zasłużona dla Gminy Świdnica” LXI/596/2002
z dn. 26.09.2002 r.
11 Zygmunt Skórzyński „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXI/597/2002
z dn. 26.09.2002 r.
12 Fabian Bartoszewicz „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXI/598/2002
z dn. 26.09.2002 r.
13 Ksiądz Prałat Stanisław Kościelny „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXI/599/2002
z dn. 26.09.2002 r.
14 Marian Jędrzejczak „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXI/600/2002
z dn. 26.09.2002 r.
15 Jan Kukla „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXI/601/2002
z dn. 26.09.2002 r.
16 Marian Gancarczyk „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXI/602/2002
z dn. 26.09.2002 r.
17 Ludwika Mazurek „Zasłużona dla Gminy Świdnica” LXI/603/2002
z dn. 26.09.2002 r.
18 Janina Sara „Zasłużona dla Gminy Świdnica” LXI/604/2002
z dn. 26.09.2002 r.
19 Krystyna Fortuna „Zasłużona dla Gminy Świdnica” LXI/605/2002
z dn. 26.09.2002 r.
20 Zygmunt Balant „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXI/606/2002
z dn. 26.09.2002 r.
21 Roman Bogusławski „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXI/607/2002
z dn. 26.09.2002 r.
22 Kazimierz Dudzic „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXI/608/2002
z dn. 26.09.2002 r.
23 Jan Kowalski „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXI/609/2002
z dn. 26.09.2002 r.
24 Zbigniew Kondziarz „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXI/610/2002
z dn. 26.09.2002 r.
25 Tadeusz Krajewski „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXI/611/2002
z dn. 26.09.2002 r.
26 Wiesław Malisz „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXI/612/2002
z dn. 26.09.2002 r.
27 Stanisław Miłkowski „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXI/613/2002
z dn. 26.09.2002 r.
28 Jan Mytych „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXI/614/2002
z dn. 26.09.2002 r.
29 Zdzisław Osadczuk „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXI/615/2002
z dn. 26.09.2002 r.
30 Zbigniew Staszków „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXI/616/2002
z dn. 26.09.2002 r.
31 Jan Michalski „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXI/617/2002
z dn. 26.09.2002 r.
32 Stanisław Sadowski „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXI/618/2002
z dn. 26.09.2002 r.
33 Mateusz Kawałko „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXI/619/2002
z dn. 26.09.2002 r.
34 Zofia Fryczyńska „Zasłużona dla Gminy Świdnica” XIII/161/2003
z dn. 30.10.2003 r.
35 Stanisław Bekas „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XIII/162/2003
z dn. 30.10.2003 r.
36 Bartłomiej Pytko „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XIII/163/2003
z dn. 30.10.2003 r.
37 Kazimierz Rutkowski „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XIII/165/2003
z dn. 30.10.2003 r.
38 Janusz Żydek „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XIII/166/2003
z dn. 30.10.2003 r.
39 Zbigniew Kryjom „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XIII/167/2003
z dn. 30.10.2003 r.
40 Daniela Kurowska „Zasłużona dla Gminy Świdnica” XIII/168/2003
z dn. 30.10.2003 r.
41 Franciszek Majcher „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XIII/169/2003
z dn. 30.10.2003 r.
42 Elwira Kinast „Zasłużona dla Gminy Świdnica” XIII/170/2003
z dn. 30.10.2003 r.
43 Ryszard Dudkowski „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XIII/172/2003
z dn. 30.10.2003 r.
44 Leszek Noworól „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XIII/171/2003
z dn. 30.10.2003 r.
45 Piotr Snopczyński „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XVII/151/2007
z dn. 26.10.2007 r.
46 Maria Mikołajek „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XVII/152/2007
z dn. 26.10.2007 r.
47 Stanisław Mroczek „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XVII/153/2007
z dn. 26.10.2007 r.
48 Henryk Kończak „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XVII/154/2007
z dn. 26.10.2007 r.
49 Krystyna Karbowiak „Zasłużona dla Gminy Świdnica” XXXV/304/2008
z dn. 30.10.2008 r.
50 Elżbieta Koźbiał „Zasłużona dla Gminy Świdnica” XXXV/303/2008
z dn. 30.10.2008 r.
51 Zofia Ludwiczak „Zasłużona dla Gminy Świdnica” XXXV/302/2008
z dn. 30.10.2008 r.
52 Anna Pawlica „Zasłużona dla Gminy Świdnica” XXXV/301/2008
z dn. 30.10.2008 r.
53 Maria Anna Wojtaszewska „Zasłużona dla Gminy Świdnica” XXXV/300/2008
z dn. 30.10.2008 r.
54 Kazimierz Goździejewski „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XXXV/308/2008
z dn. 30.10.2008 r.
55 Stanisław Kraiński „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XXXV/307/2008
z dn. 30.10.2008 r.
56 Jan Niewiadomski „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XXXV/306/2008
z dn. 30.10.2008 r.
57 Mieczysław Woźniak „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XXXV/305/2008
z dn. 30.10.2008 r.
58 Jerzy Konarski „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXXIII/607/2010
z dn. 28.10.2010 r.
59 Mieczysław Somala „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXXIII/608/2010
z dn. 28.10.2010 r.
60 Władysława Łach „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XVI/119/2011
z dn. 13.10.2011 r.
61 Janusz Maruda „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XVI/120/2011
z dn. 13.10.2011 r.
62 Aniela Bizoń „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XVI/121/2011
z dn. 13.10.2011 r.
63 Janina Krystyna Ornat „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XVI/123/2011
z dn. 13.10.2011 r.
64 Krystyna Fabiś „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XVI/122/2011
z dn. 13.10.2011 r.
65 Beata Szyszka „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XXXIV/241/2012
z dn. 05.11.2012 r.
66 Grażyna Walczak „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XXXIV/242/2012
z dn. 05.11.2012 r.
67 Bronisław Dratwa „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XXXIV/243/2012
z dn. 05.11.2012 r.
68 Czesław Kmera „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XXXIV/244/2012
z dn. 05.11.2012 r.
69 Anatol Miroszniczenko „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XXXIV/245/2012
z dn. 05.11.2012 r.
70 Eligiusz Janasik „Zasłużony dla Gminy Świdnica” L/403/2013
z dn. 10.10.2013 r.
71 Piotr Kulak „Zasłużony dla Gminy Świdnica” L/404/2013
z dn. 10.10.2013 r.
72 Piotr Michalski „Zasłużony dla Gminy Świdnica” L/405/2013
z dn. 10.10.2013 r.
73 Rozalia Kułakowska „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXII/549/2014
z dn. 09.10.2014 r.
74 Józefa Juszczak „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXII/550/2014
z dn. 09.10.2014 r.
75 Jan Pawlica „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXII/553/2014
z dn. 09.10.2014 r.
76 Jerzy Banasik „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXII/551/2014
z dn. 09.10.2014 r.
77 Tomasz Michalski „Zasłużony dla Gminy Świdnica” LXII/552/2014
z dn. 09.10.2014 r.
78 Józefa Kołosz
„Zasłużony dla Gminy Świdnica” XVI/124/2015
z dn 29.10.2015
r.
79 Justyna Sara-Hryncyszyn „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XVI/125/2015
z dn 29.10.2015
r.
80 Eufemia Stankiewicz „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XVI/126/2015
z dn 29.10.2015
r.
81 Władysław Urbański
„Zasłużony dla Gminy Świdnica” XVI/127/2015
z dn 29.10.2015
r.
82 Jerzy Żądło
„Zasłużony dla Gminy Świdnica” XVI/128/2015
z dn 29.10.2015
r.
83 Ks. Jarosław Lipniak „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XXXIII/284/2016
z dn. 2.11.2016
r.
84 Stanisław Łukasiewicz „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XXXIII/285/2016
z dn. 2.11.2016
r.
85 Janina Marciniak „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XXXIII/286/2016
z dn. 2.11.2016
r.
86 Ryszard Lorens „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XXXIII/287/2016
z dn. 2.11.2016
r.
87 Teresa Kraińska „Zasłużony dla Gminy Świdnica” XXXIII/288/2016
z dn. 2.11.2016
r.

 

 
spacer
(C) 2017 Oficjalna strona Urzędu Gminy w Świdnicy

UWAGA! Strona używa cookies > Polityka prywatności serwisu

Urząd Gminy Świdnica, ul. B.Głowackiego 4, 58-100 Świdnica
NIP: 884-10-08-599 REGON: 000544674
Telefon: (+48) 74 852-12-26, 852-24-88, 852-30-67, 852-33-98
e-Mail: urzad@gmina.swidnica.pl
spacer
StrzegomŻarówDobromierzJaworzyna l.ŚwiebodziceMarcinowiceMiasto ŚwidnicaGmina Świdnica