spacer
Strona startowaAktualnościTelefony, adresy, e-mailePiątek,  25 WrześniaImieniny obchodzą:  Franciszek, Kamil, Piotr, Władysław  
MENU
Mapa witryny
Archiwum wiadomości
Deklaracja dostępności cyfrowej
Nowości na stronie
Warto odwiedzić
miasta partnerskie:

Lampertheim
Maldegem
 
Związek Gmin Wiejskich RP
Witryna Wiejska
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Ludowe Zespoły Sportowe
Europejski Fundusz Społeczny
Sektorowy Program Operacyjny
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Urząd Zamówień Publicznych
GUS - Bank Danych Regionalnych
Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Urząd Marszałkowski woj. dolnośląskiego
Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Starostwo Powiatowe w Świdnicy
Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy
Zielona Linia - Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia

 

Przewodnik o miejscach pomocy i wsparcia dla mieszkańców powiatu świdnickiego PDF
Unijne pożyczki dla przedsiębiorstw - ulotka
Szukasz pracy? Centrum Wspierania Przedsiębiorczości
Baner strony www.biznesowy-poradnik.pl
Stowarzyszenie Szlakiem Granitu
Budowa drogi powiatowej 3396d - film
spacer
Gmina Świdnica arrow OGŁOSZENIA O KONKURSACH, FORMULARZE, WYNIKI arrow OD 14 SIERPNIA SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ WZNAWIA BASEN W WITOSZOWIE DOLNYM
OD 14 SIERPNIA SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ WZNAWIA BASEN W WITOSZOWIE DOLNYM PDF Drukuj E-mail
13 sierpnia 2020

Gmina Świdnica INFOPo przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa wznawiamy funkcjonowanie basenu w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym w Witoszowie Dolnym.

 

 

Tygodnie przestoju nie były jednak czasem zmarnowanym. Wykorzystaliśmy go na wykonanie szeregu przeglądów urządzeń eksploatacyjnych oraz prac mających na celu podniesienie jakości wody, m.in. wymieniono cześć złóż filtrujących wodę z niecek basenowych i zainstalowano stację zmiękczania wody użytkowej. Ponadto podjęliśmy działania mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drodze dojazdowej do Centrum Sportowo – Rekreacyjnego. Na ukończeniu są roboty budowlane przy poszerzaniu jezdni drogi dojazdowej, w ślad za którymi wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu.

Poprawione warunki przejścia i przejazdu, jeszcze lepsza jakość wody, niezmiennie profesjonalna i miła obsługa – to wszystko z myślą o komforcie i bezpieczeństwie użytkowników! Dlatego choć pogoda za oknem zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu, zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty centrum sportowo-rekreacyjnego w Witoszowie Dolnym.

W sierpniu basen będzie czynny od poniedziałku do niedzieli w godzinach 13.00 – 22.00. Dla bezpieczeństwa użytkowników i pracowników będziemy funkcjonować w nowym reżimie sanitarnym. Prosimy o zapoznanie się i stosowanie szczególnych zasad korzystania z obiektu. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych!

Gmina Świdnica INFOGmina Świdnica INFOGmina Świdnica INFO

Zasady korzystania z basenu w Centrum Sportowo Rekreacyjnym w Witoszowie Dolnym
w czasie obowiązywania ograniczeń związanych z COVID-19

 1. Od dnia 14 sierpnia 2020 r. basen jest czynny w godzinach 13.00 – 22.00.
 2. Z pływalni mogą korzystać wyłącznie osoby zdrowe. Osoby z objawami jakiejkolwiek ostrej infekcji, w szczególności dróg oddechowych, obowiązuje zakaz wstępu. Kasjer ma prawo nie wpuścić osoby z wyżej wymienionymi objawami na teren obiektu.
 3. Nie zaleca się korzystania z obiektu przez osoby znajdujące się w grupie zwiększonego ryzyka.
 4. Pobyt w obiekcie należy ograniczyć do czasu pływania i przebierania się (hol nie może być wykorzystywany jako „poczekalnia” na osoby pływające).
 5. Należy zachować dystans społeczny oraz stosować się do znaków i instrukcji oraz do poleceń pracowników obiektu.
 6. Przy kasie może znajdować się jedna osoba. Zalecamy korzystanie z płatności bezgotówkowych.
 7. Obiekt jest wyposażony w dozowniki z płynem do dezynfekcji. Obowiązuje dezynfekcja rąk przy wejściu do obiektu, przed wejściem do szatni i po opuszczeniu jej.
 8. Podczas przebywania na terenie obiektu obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa. Nakaz nie obowiązuje podczas pływania, korzystania z jaccuzi i sauny. Osłonę ust i nosa należy zdjąć i pozostawić wraz z ubraniem w przebieralni. Ubierając się po kąpieli należy ponownie nałożyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu przebieralni.
 9. Obowiązują ścisłe zasady higieny – przed wejściem do hali basenowej obowiązuje dokładne umycie całego ciała pod natryskiem oraz przejście przez brodzik do płukania i dezynfekcji stóp. Obsługa ma prawo wyprosić osobę nie przestrzegającą zasad higieny.
 10. Przy korzystaniu z suszarek do włosów obowiązuje nakaz używania jednorazowych rękawiczek ochronnych, oddanych do użytku nieodpłatnie klientom basenu.
 11. Prowadzona jest regularna dezynfekcja powierzchni wspólnych takich jak: klamki, drzwi, uchwyty, szafki, półki, ławki, włączniki, kurki baterii, poręcze, suszarki, transpondery, powierzchnie sanitarne itp. W czasie dezynfekcji niektóre elementy mogą być wyłączone z użytkowania.
 12. Jeżeli to możliwe, na terenie obiektu należy unikać dotykania klamek, poręczy itp.
 13. Na pływalni przebywać może ograniczona liczba osób, wynikająca z aktualnie obowiązujących wytycznych. Informację o limitach można uzyskać w recepcji obiektu.
 14. Rzeczy pozostawione na terenie obiektu nie będą gromadzone i przechowywane. Ich odbiór może nastąpić wyłącznie tego samego dnia w godzinach pracy basenu.
 15. Zasady bezpieczeństwa obowiązują do czasu ich odwołania.
 16. Korzystający z basenu mają obowiązek przestrzegać również innych regulaminów obowiązujących w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym w Witoszowie Dolnym.

 

 

 
spacer
(C) 2020 Oficjalna strona Urzędu Gminy w Świdnicy

UWAGA! Strona używa cookies > Polityka prywatności serwisu

Urząd Gminy Świdnica, ul. B.Głowackiego 4, 58-100 Świdnica
NIP: 884-10-08-599 REGON: 000544674
Telefon: (+48) 74 852-12-26, 852-24-88, 852-30-67, 852-33-98
e-Mail: urzad@gmina.swidnica.pl
spacer
StrzegomŻarówDobromierzJaworzyna l.ŚwiebodziceMarcinowiceMiasto ŚwidnicaGmina Świdnica