spacer
Strona startowaAktualnościTelefony, adresy, e-maileNiedziela,  9 SierpniaImieniny obchodzą:  Jan, Roman, Romuald  
MENU
Mapa witryny
Archiwum wiadomości
Nowości na stronie
Warto odwiedzić
miasta partnerskie:

Lampertheim
Maldegem
 
Związek Gmin Wiejskich RP
Witryna Wiejska
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Ludowe Zespoły Sportowe
Europejski Fundusz Społeczny
Sektorowy Program Operacyjny
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Urząd Zamówień Publicznych
GUS - Bank Danych Regionalnych
Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Urząd Marszałkowski woj. dolnośląskiego
Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Starostwo Powiatowe w Świdnicy
Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy
Zielona Linia - Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia

 

Przewodnik o miejscach pomocy i wsparcia dla mieszkańców powiatu świdnickiego PDF
Unijne pożyczki dla przedsiębiorstw - ulotka
Szukasz pracy? Centrum Wspierania Przedsiębiorczości
Baner strony www.biznesowy-poradnik.pl
Stowarzyszenie Szlakiem Granitu
Budowa drogi powiatowej 3396d - film
spacer
Gmina Świdnica
ODCZYTY WODOMIERZY - LUTY 2020 PDF Drukuj E-mail
31 stycznia 2020

Gmina Świdnica INFOŚwidnickie Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. informuje, że od 3 do 28 lutego br. nastąpi odczyt wodomierzy według następującego harmonogramu.

 

 

 

Grodziszcze, Krzyżowa, Wieruszów 3-10.02.2020
Bystrzyca Górna, Lubachów 3-7.02.2020
Gogołów, Miłochów, Jagodnik 4-7.02.2020
Lutomia Górna 10-13.02.2020
Bojanice, Opoczka, Makowice, Jakubów 11-17.02.2020
Lutomia Dolna, Lutomia Mała Stachowice, Stachowiczki 14-20.02.2020
Witoszów Dolny 17-24.02.2020
Witoszów Górny 18-21.02.2020
Komorów 25-27.02.2020
Pszenno 24-28.02.2020
Słotwina, Witoszów Dolny ul. Południowa 21-28.02.2020
Panków, Słotwina Os. nad Potokiem 28.02.2020

 

Świdnickie Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. przypomina, że w ramach Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego "Polska Bezgotówkowa" umożliwia swoim odbiorcom dokonywanie płatności kartami płatniczymi zarówno w kasie w siedzibie spółki w Bystrzycy Dolnej, jak i podczas obsługi przez inkasenta w trakcie odczytu wodomierza.

 

 
spacer
(C) 2020 Oficjalna strona Urzędu Gminy w Świdnicy

UWAGA! Strona używa cookies > Polityka prywatności serwisu

Urząd Gminy Świdnica, ul. B.Głowackiego 4, 58-100 Świdnica
NIP: 884-10-08-599 REGON: 000544674
Telefon: (+48) 74 852-12-26, 852-24-88, 852-30-67, 852-33-98
e-Mail: urzad@gmina.swidnica.pl
spacer
StrzegomŻarówDobromierzJaworzyna l.ŚwiebodziceMarcinowiceMiasto ŚwidnicaGmina Świdnica